Mass Effect 2 przedpremierowo

7.12.2009r. w Multikinie w Złotych Tarasach w Warszawie odbył się przedpremierowy pokaz wyczekiwanej gry Mass Effect 2. Gościem specjalnym był Adrien Cho, członek kanadyjskiej ekipy BioWare, która pracuje nad tym tytułem. Spotkanie poprowadzili przedstawiciele polskiej filii wydawcy gry, mieliśmy także okazję poznać Sonię Bohosiewicz, która brała udział w polonizacji produkcji.
Specjalnie wystylizowane hostessy Oregano umilały przybycie reprezentantów prasy branżowej, prowadząc rejestrację i zapraszając na specjalny pokaz. Hostessy uatrakcyjniały również  czas po pokazie, prowadząc różnorodne zabawy multimedialne.
Promotorzy Oregano przez cały czas trwania imprezy, umożliwiali przybyłym wypróbowanie możliwości prezentowanej gry, zajmując się obsługą standów z konsolami Xbox 360, informując jednocześnie o atutach gry.


Personel Oregano na Mass Effect 2 01Personel Oregano na Mass Effect 2 02Personel Oregano na Mass Effect 2 03Personel Oregano na Mass Effect 2 04Personel Oregano na Mass Effect 2 05Personel Oregano na Mass Effect 2 07


« Powrót