Otwarcie iSpot w Katowicach

18.09.2013r. odbyło się wielkie otwarcie Galerii Katowickiej - tym samym został otwarty również najnowszy salon - iSpot Premium Reseller.
Działaliśmy podczas tej akcji 4-torowo.
Hostessy w strojach stewardess podróżowały pociągami relacji Warszawa-Katowice i informowały wszystkich podróżnych o otwarciu nowego salonu i proponowanych z tej okazji zniżkach i atrakcjach.
Team Oregano witał również wszystkich podróżnych na Dworcu w Katowicach i kierował do salonu iSpot w Galerii Katowickiej.
Ponadto 4 hostessa w strojach stewardess promowały sklep i kierowały do niego wszystkich Klientów przybyłych na otwarcie najnowszego centrum handlowego.
Ostatnie forma działań to promotor ubrany w strój strażnika  zBuckingham Palace, który podróżował po ulicach Katowic w prawdziwym londyńskim autobusie i proponował wspólną podróż do Galerii Katowickiej.
Całość eventu została utrzymana w konwencji podróży i Londynu :)


Agencja Oregano dla iSpot (9).jpgAgencja Oregano dla iSpot.jpgAgencja Oregano dla iSpot (1).jpgAgencja Oregano dla iSpot (2).jpgAgencja Oregano dla iSpot (3).jpgAgencja Oregano dla iSpot (4).jpgAgencja Oregano dla iSpot (5).jpgAgencja Oregano dla iSpot (6).jpgAgencja Oregano dla iSpot (7).jpgAgencja Oregano dla iSpot (8).jpg


« Powrót