Nasze hostessy i modelki to nie tylko piękne, ale również wszechstronnie utalentowane dziewczęta, które po mistrzowsku łączą urodę z inteligencją. Zatrudniane przez nas hostessy mogą pochwalić się zarówno reprezentacyjnym wyglądem, jak i znajomością języków obcych, co sprawia, że współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy kompletną bazę, zawierającą imiona hostess i modelek, zdjęcia oraz niezbędne informacje na temat zatrudnianych przez nas osób – w opisie znajdują się informacje na temat wieku, wymiarów, a także dodatkowych umiejętności każdej osoby,takich jak taniec czy doświadczenie aktorskie. Zapraszamy do współpracy!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /system/DBMS.php:10 Stack trace: #0 /system/DBMS.php(20): DBMS_->connect() #1 /system/DBMS.php(151): DBMS_->selectQuery('SELECT COUNT(*)...') #2 /system/DBUser.php(284): DBMS_->count(Array, Array) #3 /panie.php(40): showUserData(0, 'kobieta') #4 {main} thrown in /system/DBMS.php on line 10